HAKKIMIZDA

REVA GRUP A.Ş. 2018 yılında Periyodik Muayene, Elektrik Proje Tasarımı, Elektrik Mühendisliği, Proje Yönetim Danışmanlığı ve Proje Uygulama hizmet vermek için Mustafa YAVUZ tarafından kurulmuştur.

Kurucumuz Mustafa YAVUZ Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Mühendisliği bölümünden 2013 yılında mezun olmuştur. 2015 yılında İYG Grup firmasına yönetici ortak olarak sektöre atılmıştır. 2018 yılında ise REVA Grup kurumsal hizmet yapısını kurmuştur.

REVA markası “Realisation of Electrical Voltage Access” mantık cümlesinin kısaltmasından oluşturulmuş.

Müşterileri ile iyi bir iletişim kurduktan sonra sunabileceği hizmetlerde kaliteden taviz vermeden bütünsel bir yaklaşımla taleplerin karşılığını olgun bir şekilde sunmayı hedefler ve müşteri sadakatini oluşturur.

Genç kadrosunun sahip olduğu potansiyeli ortaya çıkartıp liderliği ön planda tutmak, farklı bakış açılarında ve yüksek kalitede fikir üretmek, sektörün yeniliklerini geliştirip gelecek nesillere miras bırakmak, aktif rol aldığı projelerde dinamik ve samimi hizmet sunmak, vizyonu doğrultusunda sadakati bırakmamak temel değerleridir.

Çalışanlarıyla birlikte varlık değerlerine katkı sağlamayı, insan ve doğa potansiyelini açığa çıkarmayı vizyon bilmiştir.

Siz değerli müşterileri, çözüm ortakları ve tedarikçileri ile topluma sunduğu her hizmetten memnuniyet duymayı kendisine başlıca değer olarak görmektedir.

İlginiz için teşekkür ederiz.

REVA GRUP A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı
Mustafa YAVUZ

TOP Call Now Button